KICK BOKS, MUAY THAI VE MMA İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ…

Antrenörlerimiz

[ad] Empty ad slot (#1)!

Antrenörümüz Cengiz GÖK

cengiz_gok

İstanbul Kickboxing & Muay Thai Spor Kulübü Sahibi ve Baş Antrenörü Cengiz GÖK, 1965 yılında İstanbul’da doğdu.
İlk, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.
Spora 1981 yılında Shotokan Karate ile başladı, kısa zamanda siyah kuşak sahibi oldu. 1984 yılında Camadan Spor Merkezinde Muay Thai ve Kickboxing sporlarına başladı. Hayrullah Camadan, Ercan Gürgöze ve Sami Akın gibi hocalarla çalıştı.
2002 yılında Muay Thai Federasyonunun kuruluş çalışmalarına katkılarda bulundu. Aynı yıl Türkiye Muay Thai Federasyonunda hakem olarak göreve başladı. Ulusal kanallarda yayınlanan uluslar arası Kickboxing maçlarında, ilk Türk Profesyonel Hakem olarak Türkiyeyi temsil etti.
Kickboxing antrenörü ve II.Kademe (12.Khan) Muay Thai antrenörü Cengiz GÖK, şampiyon sporcularımızdan Kerem Dinçer, Ahmet Kayretli, Çağan Atakan Arslan (Avatar), Erkan Varol (Kafkas Kartalı), Hünkar Kılıç gibi isimlere hocalık yaptı.
Halen İstanbul Çengelköy’de Baş Antrenörlüğünü yaptığı İstanbul Kickboxing & Muay Thai Spor Kulübünde, özel ve grup dersleri ile Muay Thai ve Kickboxing camialarına güzide sporcular kazandırmaya devam etmektedir.

[ad] Empty ad slot (#1)!

Antrenörümüz Muhammed Mahmud SAÇI

M.Mahmud SAÇI

1972 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini 1979-1989 yılları arasında İstanbul’da tamamladı.
Erken yaşlarda Jiu-Jitsu, Wushu, Karate, Jimnastik branşları ile spora başladı. 1988 yılında Camadan Spor Merkezinde Muay Thai ve Kickboxing ile tanıştı ve 1991 yılına kadar burada çalışmalarına devam etti, aynı dönem içerisinde, Free Fighting maçlarına da katıldı ve bu branşta da yeterliliğini kanıtladı.
Üniversite yıllarında, Türkiye Muay Thai Derneğinin İç Anadolu bölgesi temsilci antrenörlüğünü yaptı ve bu dönemde Hipnoz çalışmalarına başladı ve Selçuk Üniversitesi Boks takımında yer aldı.
Türkiye Muay Thai Federasyonu Düzce Bölgesi Milli Hakemi ve II.Kademe (12.Khan) Muay Thai antrenörü olan Muhammed Mahmud Saçı, Camadan Spor merkezinde yardımcı antrenörlük ve bir kaç spor kulübünde Muay Thai antrenörlüğü yapmıştır.
1993 yılından beri eğitimde, spor eğitiminde ve parapsikolojide hipnoz uygulamaları üzerine çalışmalar yapmaktadır. Ocak 2013 tarihinden itibaren kulübümüzde çalışmalarını sürdürmektedir.

[ad] Empty ad slot (#1)!

Antrenörümüz Şeyda GÖK

Şeyda Gök

1994 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.
Spora çocukluk yıllarında babası Cengiz GÖK’ün teşvikleri ile başladı. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümününde tamamlayarak 2016 yılında Beden eğitimi Öğretmeni olarak mezun oldu.
Ülkemizde Muay Thai, MMA ve Kickboxing branşlarının deneyimli antrenörleri olan Cengiz GÖK, Muhammed Mahmud SAÇI ve Gürkan KARAHAN gibi antrenörlerden bu branşlarda eğitimler alan Şeyda GÖK, Siyah kuşak Kickboxing, 11. Khan Muay Thai antrenörüdür.
Aynı zamanda kulübümüz sporcularından olan Şeyda GÖK kulübümüzde profesyonel spor hayatını devam ettirmektedir. Kulübümüzde bayan grup dersleri ve bayanlara özel dersler bu deneyimli antrenörümüz tarafından verilmektedir.